O nás

Vážený obchodný partner, dovoľujeme si Vám stručne prezentovať spoločnosť ARCTECH, s.r.o. výhradného zastúpcu firmy VICTOR Technologies predtým Thermadyne ako tretieho najväčšieho výrobcu oblúkových technológií na svete.

Zákazníkom, ktorí sú už desiatky rokov spokojní so zariadeniami tejto značky prinášame zrýchlenie požadovaných služieb, novým potenciálnym zákazníkom zase zväčšujeme možnosť výberu pri nákupoch strojov, zaručujeme sa špičkovou kvalitou a serióznou cenou, ktorá je vo väčšine prípadov nižšia ako konkurenčná, teda aj v porovnaní s domácimi výrobcami podobných zariadení.

Spoločnosť ARCTECH, s.r.o. , poskytuje nielen všetky služby ktoré sú pri nasadzovaní zariadení zn.VICTOR Technologies   predtým Thermadyne potrebné, ale aj poradenské a technologické služby v oblasti oblúkových technológii, medzi ktoré v najväčšom meradle zapadajú:

   – zváranie (MMA, MIG/MAG, TIG, PLAZMA, pod vodné zváranie),

   – delenie materiálu (zmesou tech. plynov, plazmou, pod vodné delenie),

   – drážkovanie (el.oblúkom, plazmou).

Dovoľujeme si Vám preto predstaviť stručný výber základných reprezentantov zo spomenutých oblastí.

a) Zastupujeme na spomenutom území značku THERMAL ARC® , ktorá patrí k najväčším výrobcom zváracích zariadení v USA a svojimi produktami uspokojuje zákazníkov na celom svete.

b) THERMALDYNAMICS , prvý výrobca, ktorý vyrobil plazmový zdroj, prvotne pre zváranie, neskôr pre rezanie el. vodivých materiálov.

V súčastnosti sa zaoberá výrobou invertorových plazmových zariadení od malých ručných rezacích agregátov po vysoko výkonné rezacie plazmové systémy naladiteľné na CNC stroje a roboty s výkonom až 800 A.

c) TWECO, zaoberajúca sa výrobou ručných horákov, ako aj jej pobočka TWECO ROBOTICS,ktorá produkuje MIG horáky pre automatizované systémy a prislušenstvo k robotizovaným pracoviskám.

d) ARCAIR , svetová jednotka v drážkovaní vyrábajúca kvalitné uhlíkové elektródy, výkonné držiaky elektród až do 2200A. ARCAIR sa ďalej špecializuje na zváranie pod vodou a rezanie špeciálnou technológiou za pomoci Exotermickéj reakcie (kyslíková kópia). Je schopná deliť železný, neželezný kovový materiál ako aj žiaruvzdorné materiály a kompozity do hrúbky dostupných dĺžiek elektród. (cca. 1500 mm)

e) VICTOR , v svetovom meradle je najväčší výrobca autogénnej techniky s  výrobou regulačných, rezacích, zváracích aparatúr pre stlačené technické a medicínske plyny, ktorý však svojou precíznosťou a kvalitou je prevažne vyžadovaný len v najťažších podmienkach morských ťažobných spoločností a príbuzných petrochemických rafinérii. Katalóg zašleme na požiadanie.

V prípade akéhokoľvek dopytu, resp. otázky, kontaktujte prosím našich pracovníkov, ktorí Vám radi odpovedia na všetky Vaše otázky a pomôžu Vám vybrať správne zariadenie.

Ostávame s pozdravom a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

ARCTECH, s.r.o.

Po kliknutí na fotku, vstúpite do našej kamennej predajne kde na Vás čaká virtuálna prehliadka