,

Lincoln Electric Quickmig 250

LINCOLN ELECTRIC
Dostupnosť:

Dostupné na objednávku


QuickMig® Compact Range je ideálnou voľbou pre profesionálne aj amatérske zváračské práce, ktoré vyžadujú spoľahlivosť, jednoduchosť a vynikajúce výsledky.

Lincoln Electric autorizovaný predajca

Výrobcovia: LINCOLN ELECTRIC
Hmotnosť (kg): 50
Zvárací prúd (A) max: 250
Zvárací prúd (A) min: 50

 2231,52 S DPH

Dostupné na objednávku

Lincoln Electric

Quickmig 250


QuickMig® Compact Range je séria profesionálnych invertorov navrhnutých s ohľadom na každodenné použitie, poskytujúc optimálny zvárací výkon s procesmi MIG/MAG (GMAW/FCAW) a MMA (SMAW).
Lincoln Electric Quickmig 250 je ideálny pre zváranie malých konštrukcií, opravy vozidiel a ľahkých poľnohospodárskych strojov.

  • Profesionálny zvárací výkon: S QuickMig® Compact Range získate spoľahlivý zvárací výkon, ktorý vám umožní rýchlo a efektívne dokončiť vaše projekty.
  • Jednoduché ovládanie, vynikajúce výsledky: S jednoduchým a intuitívnym ovládaním a vynikajúcimi výsledkami zvárania QuickMig® Compact Range dosiahnete profesionálne výsledky s minimálnym úsilím.
  • Prehľadné a efektívne zváranie: S veľkým LED displejom a ľahko konfigurovateľným rozhraním QuickMig® Compact Range umožňuje prehľadné a efektívne zváranie bez zbytočných komplikácií.
  • Flexibilita a všestrannosť: S podporou procesov MIG/MAG a MMA a 24 synergickými programami QuickMig® Compact Range ponúka vysokú flexibilitu a všestrannosť pre rôzne typy zvárania.
  • Robustný dizajn pre každodenné použitie: S robustným dizajnom a ľahkou manipuláciou je QuickMig® Compact Range ideálnou voľbou pre každodenné zváračské úlohy v dielni, na stavbe alebo v garáži.
  • Zváranie bez obmedzení: QuickMig® Compact Range vám umožní zvárať s väčšou slobodou a kontrolou, čím zvyšuje vašu produktivitu a kreativitu pri zváracích projektoch.u, veľké kolesá a znížená polica na plynovú fľašu uľahčujú prenos a manipuláciu.
Katalógové číslo: K14379-1 Kategórie: ,
Hmotnosť a rozmery
Rozmery (V x Š x H) 760 mm x 395 mm x 830 mm
Čistá hmotnosť 50 kg
Charakteristika
Procesy zariadenia MMA (SMAW), Plničový drôt (FCAW), MIG/MAG (GMAW), Plnený drôt s vlastným tienením (FCAW-S), Plnený drôt s tokom tienený (FCAW-G)
Maximálna intenzita 250A
Napätie otvoreného obvodu 72 V
Technické špecifikácie
Vstupné napätie 400 V
Vstupný prúd 22A
Frekvencia 50/60 Hz
Vstupný výkon 400/3/50/60
Vstupná fáza 3
Ikona pracovného režimu CC/CV
Výstupný rozsah 50-250A
Polarizácia DC
Menovitý výstup 250A@35%, 230A@60%, 175A@100%
APLIKÁCIA
Štandardné použitie Stavebníctvo, Všeobecná výroba, Údržba a opravy, Opravárenské zváranie, Oceľové konštrukcie, Zváranie oceľových konštrukcií
Záruka
Záruka 2 roky

Video